O NAS

0

Lat doświadczenia

0

Opracowań środowiskowych rocznie

0

Zakładów w stałej obsłudze

Euro-Eko-Pol to firma z ponad 25-letnią historią. Nasz zespół posiada zamiłowanie i pasję do ochrony środowiska, a dokładnie to potrzebne jest do sumiennego wykonywania powierzonych nam zadań w trosce o środowisko i naszą planetę. Kolejnym równie ważnym aspektem jest wiedza. Możemy pochwalić się wieloletnią wiedzą ekspercką i doświadczeniem w branży ochrony środowiska. Dbając o wysoką jakość naszych usług regularnie uczestniczymy w szkoleniach gdyż jesteśmy świadomi dynamiki naszej branży i wciąż zmieniających się przepisów ochrony środowiska.

Nasze usługi są wyjątkowe, ponieważ świadczy je zgrany zespół ekspertów ceniących współpracę i traktujących się jak rodzinę pracowników. Z całą pewnością można powiedzieć, że tradycję rodzinnego podejścia do swoich pracowników rozpoczął założyciel firmy Leszek Kamiński już od samego początku istnienia firmy w 1996 roku. Traktował on swoje biuro jak drugi dom, dlatego też każdy członek naszego zespołu wykonuje swoje obowiązki od serca
i z wielką troską.

Założyciel i właściciel firmy zmarł w grudniu 2018 roku. A zaraz po Jego śmierci został ustanowiony zarząd sukcesyjny, który zajmował się firmą, aż do przejęcia wszystkich praw i obowiązków przez specjalnie na ten cel powołaną spółkę Euro-Eko-Pol Leszek Kamiński Sp. z o.o.  Aktualnie osobą pełniącą rolę prezesa firmy jest córka Leszka Kamińskiego, dbająca o kultywację tradycyjnego podejścia Leszka Kamińskiego do współpracowników oraz Klientów. Od momentu objęcia przez obecnego prezesa swojego stanowiska firma przeszła modernizację i odnosi wielkie sukcesy, bierze udział przy powstawaniu nowych przedsięwzięć oraz każdego dnia poszerza grono naszych stałych Klientów.

Posłuchaj założyciela firmy Euro-Eko-Pol
od minuty 5:46 – 7:16

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ekologii